L O A D I N G

Korzystaj z First minute, a na wszelki wypadek ubezpiecz się od rezygnacji z rejsu.

Data publikacji: 2022-05-01

Oferty First minute wyglądają świetnie, ale rezerwacja rejsu z kilku miesięcznym wyprzedzeniem może wydawać się ryzykowna. 

Życie polega na ciągłej zmianie, co chwil nas zaskakuje, zmieniają się nasze wymagania, okoliczności. Jak zaplanować z dużym wyprzedzeniem rejs wyczarterowanym jachtem, tym bardziej, że jest wymagana wpłata rezerwacyjna i to w wysokości 50% ceny czarteru? nie obawiaj się. Niektóre towarzystwa ubezpieczeniewe w przystępnej cenie przygotowały ochronę dla takich ryzyk. Ochrona obejmuje w zasadzie wszystkie niespodzianki jakie staną na Twojej drodze do wymarzonego rejsu. Co więcej, ochronią Cię również gdy z jakiegoś powodu będziesz musiał w trakcie rejsu wrócić do domu. 

W yachtGo przygotowaliśmy wspólnie z TU Europa ubezpiezpieczenie World Travel w opcji 100% Max, które w kompletny sposób zabezpiecza Cię na wypadek, gdybyś musiał zrezygnować z rejsu przed lub w trakcie jego trwania. Wystarczy, że w procesie rezerwacji klikniesz opcję ubezpieczenia – wystarczy zaznaczyć jeden check-box na pierwszym kroku rezerwacji. Możesz to również zrobić później, sprawdź szczegóły w Ogólnych Warunkach Zawierania Umów o Czarter Jachtów.

Otrzymasz zwrot kwoty wydanej na czarter w przypadku rezygnacji z czarteru lub konieczności jego przerwania spowodowanych zdarzeniami losowymi dotyczącymi ubezpieczonych lub ich bliskich. W ramach oferowanego ubezpieczenia w wariancie 100% MAX otrzymasz nawet pełny zwrot kosztów rezygnacji lub przerwania czarteru. Wystarczy posiadać opłaconą polisę oraz odpowiednie dokumenty potwierdzające zajście zdarzenia które zburzyło Twój rejs.

Zapytaj o ofertę czarteru jachtu

  Podobne posty

  Polecane trasy

  Trasa Primosten – Brac – Vis – Hvar

  Primosten to maleńkie kameralne miasteczko u wybrzeża Dalmacji, zaledwie 30…

  Trasa Trogir – Vis

  Marina ACI w Trogirze to jedna z najstarszych z zarazem…

  Trasa Cyklady: Lavrio – Kithos – Syros – Andros – Kea

  Lavrio to miejscowość w regionie Attyka u wybrzeża Morza Egejskiego,…

  Trasa: Ateny – Aegina – Poros – Hydra – Ateny

  Zatoka Sarońska jest zatoką na Morzu Egejskim rozciągającą się na…

  Wyślij zapytanie

  Wyślij zapytanie