L O A D I N G

Czarter Jachtów motorowych Chorwacja

Marzą Ci się wakacje na morzu? Myślisz o czarterze jachtu motorowego w Chorwacji? Z nami wszelkich formalności dopełnisz w mgnieniu oka. 

Nie ma znaczenia czy posiadasz uprawnienia, czy też nie, nasza oferta umożliwi Ci wymarzony wypoczynek pod żaglami. Bez względu na to czy wybierasz się na rodzinne wakacje czy na rejs biznesowy z kontrahentami, z nami czarter jachtu motorowego w Chorwacji to bułka z masłem.

Czarter jachtu motorowego – wszystkie ręce na pokład!

Dzięki nam od momentu podjęcia decyzji o wynajmie jachtu, do momentu wejścia na pokład dzieli Cię kilka prostych kroków. Przez każdy etap wynajmu, przeprowadzimy Cię szybko i sprawnie. Cała nasza doświadczona załoga, dołoży wszelkich starań, aby Twój rejs był niezapomnianym przeżyciem. 

Skorzystaj ze strony internetowej YachtGo, wypełnij formularz i poczekaj na kontakt z naszej strony. Dołożymy wszelkich starań aby stworzyć ofertę, odpowiadającą Twoim oczekiwaniom. Widzisz jakie to proste?

Jeśli przyjechałeś autem, do wyboru masz płatny parking ok 10 eur/doba lub płatne parkingi miejskie, szczególnie w okolicy marin. Jeśli przyjedziesz wcześnie rano masz szanse na znalezienie miejsca parkingowego przy samej marinie.

Wynajem jachtów w Chorwacji – ceny 

Decydując się na wynajem jachtu zastanawiamy się, jaka będzie cena czarteru. Na ceny wynajmu składa się koszt podróży, wyżywienie (zakupu spożywcze), paliwo oraz koszty czarteru i cumowania jachtu. Nie musisz korzystać z nowych jednostek, często kilkuletnie jachty są w bardzo dobrym stanie, a ich cena jest nieporównywalnie niższa w stosunku do ceny czarteru nowej łodzi.

Jeśli chodzi o koszty wyżywienia, nie będą one zbyt wysokie. Biorąc pod uwagę, iż każdy jacht posiada w pełni wyposażoną kuchnię, możesz posiłki przygotowywać we własnym zakresie. W każdym porcie znajdziesz sklep, w którym uzupełnisz zapasy.

Koszt paliwa i cumowania łodzi to ok 500 eur/tydzień. Pamiętaj również o Transit-Log – opłacie pakietu usług związanych z wydaniem i odebraniem jachtu. Zazwyczaj jest to koszt w granicach od 80 do 250 euro, w zależności od klasy jachtu. Konieczne będzie również opłacenie obowiązkowej kaucji. W zależności od klasy jachtu będzie to od 1000 do 3000 euro. Niektóre bazy czarterowe oferują wykupienie dodatkowego ubezpieczenie w kwocie od 100 do 400 euro. Wówczas kaucja nie będzie pobierana.

Do kosztów związanych z czarterem, dolicz koszt uzyskania odpowiednich uprawnień radiowych. W Chorwacji, masz możliwość otrzymania ich w parę godzin. Koszt takich uprawnień to ok. 150 euro. Jeśli posiadasz patent żeglarza jachtowego lub sternika motorowodnego, może on czasami okazać się wystarczający. Kursy tego rodzaju organizowane są w Polsce, a ich realizacja nie trwa długo. Tutaj dowiesz się więcej. Jeśli nie posiadasz stosownych uprawnień, skorzystaj z opcji czarteru ze skipperem.

Chorwacja ma wiele pięknych wybrzeży i wysp, które można podziwiać z perspektywy jachtu. Wynajęcie jachtu daje możliwość odkrywania tajemniczych zatok, uroczych miasteczek i dzikich plaż, których nie da się zobaczyć z lądu. Wyczarteruj z nami swój wymarzony jacht i kolekcjonuj wspomnienia. 

Wyślij zapytanie

Zostaw telefon, a nasz doradca zadzwoni do Ciebie.

    Skontaktuj się z nami