L O A D I N G

Czarter jachtów ze sternikiem

Marzy Ci się urlop pod żaglami, ale nie masz doświadczenia w prowadzeniu łodzi?  YachtGo oferuje czarter jachtu ze sternikiem. Ciesz się pięknymi widokami i relaksem wśród szumu fal, o resztę zadba profesjonalna załoga.

Wynajem jachtu ze sternikiem to opcja dla osób chcących zasmakować relaksu na pełnym morzu. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich miłośników sportów wodnych ale i do tych, którzy dopiero zaczynają tę przygodę. Z YachtGo jedynie trzy kroki dzielą Cię od spełnienia marzeń.

Czarter jachtów ze sternikiem – YachtGo

Aby móc samodzielnie popłynąć jachtem, trzeba mieć odpowiednie doświadczenie i umiejętności, co nie zawsze jest łatwe do osiągnięcia. Na szczęście, istnieje opcja czarteru jachtu ze sternikiem – osobą, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie łodzi i bezpieczeństwo wszystkich na pokładzie.

Jacht ze skipperem to rozwiązanie idealne dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę z żeglarstwem. Doświadczony skipper, prowadzi jachty od wielu lat, ma odpowiednie kwalifikacje do sterowania różnymi jednostkami i z powodzeniem można powierzyć mu bezpieczeństwo załogi. Sternik doradzi również w kwestiach związanych z rejonem żeglugi, planowaniem trasy czy obsługą jachtu.

Kolejną zaletą czarterowania jachtów ze skipperem jest możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia sternika w zakresie żeglugi. Skipper może nauczyć początkujących żeglarzy podstawowych technik żeglowania. Jest również odpowiedzialny za bezpieczeństwo na pokładzie, dzięki czemu załoga może skupić się na relaksie i cieszyć się wakacjami.

Skipper na jachcie – opcja idealna na rodzinne wakacje

Czarterowanie jachtów ze skipperem to również dobry wybór dla rodzin z dziećmi, które chcą cieszyć się żeglugą, ale nie mają wystarczającego doświadczenia. Skipper może zaproponować ciekawe atrakcje dla dzieci, jak np. nurkowanie z rurką lub zbieranie muszli na plaży. Dzieci mogą również nauczyć się podstawowych zasad bezpieczeństwa na wodzie, co jest niezwykle ważne dla całej rodziny.

Czarterowanie jachtów ze skipperem, pozwala na odkrycie piękna i różnorodności krajobrazów oraz poznanie ciekawych miejsc do odwiedzenia, bez konieczności martwienia się o nawigację czy manewry jachtu. Skipper posiada wiedzę na temat lokalnych atrakcji turystycznych i najlepszych miejsc do cumowania, co pozwala na maksymalne wykorzystanie czasu spędzonego z rodziną, na morzu.

Jacht ze skipperem – YachtGo

Pozostajemy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 881 233 171. Skontaktować się z nami możesz również, wysyłając wiadomość na adres info@yachtgo.eu lub na Messenger. Nasza załoga z wieloletnim doświadczeniem podpowie Ci jak przebiega czarter. Skipper pozostanie do Twojej dyspozycji przez cały rejs. 

Oferta YachtGo obejmuje:

  • profesjonalne doradztwo w doborze jachtu ze sternikiem
  • pomoc w realizacji czarteru
  • wsparcie procesu rezerwacji
  • udzielenie informacji związanych z czarterem

Koszty czarteru jachtu ze skipperem zaczynają się od 120 euro za dzień, a w szczycie sezonu mogą koszt ten oscyluje wokół kwoty 150 euro i więcej.

Wyślij zapytanie

Zostaw telefon, a nasz doradca zadzwoni do Ciebie.

    Skontaktuj się z nami