L O A D I N G

Czarter jachtów

Nasz katalog jachtów przedstawia zestawienie różnych modeli jachtów, dostępnych do samodzielnego czarteru lub ze skipperem na całym świecie. Najbardziej popularne regiony czarteru to Chorwacja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Karaiby, Tajlandia, Seszele oraz wiele innych. Na stronie konkretnego modelu jachtu znajdziesz najciekawsze propozycje czarteru na wybrane terminy, informacje na temat występowania w konkretnych regionach, listę poszczególnych jednostek u wskazanych armatorów oraz statystyki dotyczące wyposażenia. Nowy

Filtr
Ilość kabin (min/max): 0 / 15
Ilość osób (min/max): 0 / 15
Ilość łazienek (min/max): 0 / 15
Długość (min/max): 0m / 50m
Zresetuj
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Bavaria 47 Cruiser PAR

Popularne kraje: Grecja
9 osób 4 Kabiny 14.49 Długość
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Dufour 325 GL

Popularne kraje:
6 osób 2 Kabiny 10.08 Długość
Cena od:53886.24 € 58103.424 $ 234288 złcena za 7 dni

Bali 4.0 – 4 cab.

Popularne kraje: Chorwacja
10 osób 4 Kabiny 11.99 Długość
Cena od:99.36 € 107.136 $ 432 złcena za 7 dni

Bali 4.2

Popularne kraje: Grecja
10 osób 4 Kabiny 12.85 Długość
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Cranchi E 52

Popularne kraje: Chorwacja
7 osób 3 Kabiny 15.82 Długość
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Fairline Squadron 78

Popularne kraje: Chorwacja
8 osób 4 Kabiny 24.37 Długość
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Aegeas

Popularne kraje: Grecja
10 osób 4 Kabiny 15.24 Długość
Cena od:2299.77 € 2479.752 $ 9999 złcena za 7 dni

Acapella

Popularne kraje: Chorwacja
12 osób 5 Kabiny 49 Długość
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Blue Pearl 2

Popularne kraje: Turcja
12 osób 6 Kabiny 24 Długość

Wypożyczalnia jachtów

 

Wypożyczalnia jachtów to pomysł, który zrodził się w naszych głowach już jakiś czas temu. Zaczynaliśmy od kilku małych jachtów, by z czasem uzupełnić nasz katalog o prawdziwe morskie perełki. Obecnie oferta yachtGo obejmuje kilkanaście jachtów dostępnych do samodzielnego czarteru lub ze skipperem na całym świecie. Największą popularnością cieszą się kierunki takie jak Chorwacja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Karaiby, Tajlandia czy Seszele. Na stronie każdego z modeli jachtów znajdziesz najciekawsze propozycje czarteru w wybranym terminie, listę poszczególnych jednostek u wskazanych armatorów oraz informacje dotyczące wyposażenia i występowania w konkretnych regionach. Od wymarzonych wakacji dzieli Cię kilka kliknięć myszką, więc nie zwlekaj zbyt długo i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wypożyczalnia jachtów motorowych

 

Czarter jachtów to nie tylko znane wszystkim żaglówki, ale także katamarany, gulety czy jachty motorowe. Chcąc przeżyć niezapomnianą przygodę z dala od cywilizacji, najlepiej sprawdzi się ostatni z wymienionych rodzajów jednostek. Jachty motorowe są znacznie szybsze od łodzi żaglowych, posiadają płytkie zanurzenie oraz przestronne i wygodne pokłady. Stabilnie utrzymują się na wodzie, posiadają inteligentne systemy nawigacyjne, a sterowanie nimi jest dziecinnie proste. Do tego kojarzą się z luksusem, co dodatkowo wpływa na ich atrakcyjność. 

 

Wypożyczalnia jachtów motorowych prowadzona przez yachtGo to gwarancja zadowolenia z wybranej opcji czarteru. Kierujemy naszą ofertę zarówno do doświadczonych żeglarzy, jak i osób początkujących. W yachtGo istnieje bowiem możliwość wynajęcia jachtu z doświadczonym sternikiem, który będzie do Twojej dyspozycji podczas trwania rejsu. Posiadamy jachty motorowe mogące pomieścić nawet do 8 osób, a także mniejsze jednostki pływające. Aby wstępnie zarezerwować jacht, wystarczy wejść w kartę konkretnego modelu, uzupełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go do nas naciskając “wyślij”. 

Wypożyczenie jachtu – Chorwacja

 

Głównym kierunkiem wakacyjnym naszych Klientów jest Chorwacja i wcale nas to nie dziwi. Kraj ten ma wiele do zaoferowania pod względem historii, zabytków, architektury, kuchni i przyrody. Fraza, która najczęściej pojawia się w wyszukiwarkach w związku z tym to “wypożyczenie jachtu Chorwacja” co ma ścisły związek z możliwością szybkiego przemieszczania się i odkrywania pięknych miejsc na własnych zasadach. Dzięki yachtGo jest to możliwe, a do wyboru masz czarter jachtu ze sternikiem lub wynajęcie i użytkowanie łodzi we własnym zakresie. Wypożyczenie jachtu w sezonie letnim wiąże się jednak z wysokimi kosztami i małą dostępnością, więc warto pomyśleć o tym wcześniej. 

 

Zastanawiasz się nad wypożyczeniem jachtu w Chorwacji? Napisz do nas i daj się wykazać specjalistom yachtGo. Z chęcią pomogą w doborze odpowiedniego modelu jachtu oraz podpowiedzą jaką trasę rejsu najlepiej obrać. Będą też nieocenionym wsparciem w razie odwołania rezerwacji lub zmiany terminu pobytu. Informacje znajdziesz również w przewodniku, który dla Ciebie przygotowaliśmy. 

 

Wakacje pod żaglami to marzenie wszystkich miłośników wodnych przygód. Chcesz spędzić urlop wśród szumu fal? Dopiero zaczynasz przygodę z jachtingiem i nie wiesz od czego zacząć? Podpowiadamy jak wyczarterować wymarzony jacht.

Rejs po morzach i oceanach, to niewątpliwie fantastyczna przygoda i każdy powinien choć raz jej zaznać. Czarter jachtu pozwala na wynajęcie łodzi na określony czas, ze sternikiem lub bez i spędzanie wolnego czasu na pokładzie.

Czartery jachtów – niezapomniana przygoda w zasięgu ręki

W ofercie YachtGo mamy do wyboru ponad 8 tysięcy jachtów. Nasza doświadczona załoga, pomoże Ci wybrać jachty i czarter zgodny z Twoim życzeniem. Sprawdź, która opcja jest dla Ciebie odpowiednia.

Czarter typu bareboat - najczęściej spotykany rodzaj czarteru jachtów, w którym wynajmujący otrzymuje w pełni wyposażoną łódź, bez załogi. W takim przypadku wynajmujący musi posiadać uprawnienia żeglarskie oraz doświadczenie w prowadzeniu jachtów, ponieważ jest odpowiedzialny za całokształt rejsu.

Czarter z załogą - alternatywna opcja dla osób, które nie posiadają uprawnień żeglarskich lub nie chcą prowadzić jachtu. W takim przypadku wraz z jachtem wynajmujący otrzymuje skippera, który odpowiada za bezpieczeństwo i obsługę jachtu.

Czarter flotowy - możliwość wynajęcia większej liczby jachtów jednocześnie, co umożliwia organizację większej grupy żeglarzy i planowanie wspólnych tras rejsowych.

Czarter specjalistyczny - wynajem jachtu o określonych parametrach technicznych lub funkcjonalności, np. jachtów z napędem elektrycznym, katamaranów, jachtów motorowych.

Wynajem jachtów zwykle odbywa się na tygodniowe okresy, choć istnieją również opcje dłuższego wynajmu. Koszt czarteru, zależy przede wszystkim od długości okresu czarterowania, destynacji, wielkości jednostki i tego czy decydujemy się na charter ze skiperem czy bez.

Czarter jachtów – dobierz łódź do swoich potrzeb

Kontaktując się z nami, otrzymasz informację o najciekawszych propozycjach czarteru w wybranym terminie, listę poszczególnych jednostek u wskazanych armatorów oraz informacje dotyczące wyposażenia i występowania w konkretnych regionach. Dzięki nam wynajem jachtu okazuje się być banalnie prosty. Do wyboru mamy cztery jednostki pływające (jaht żaglowy, motorowy, katamaran i gulet), na pokładzie których każdy może poczuć się jak prawdziwy marynarz.

Jachty żaglowe to klasyczny typ jachtu, który wykorzystuje siłę wiatru do poruszania się po wodzie. Mamy do wyboru żaglówki o różnej wielkości, od małych łodzi jednoosobowych po duże, luksusowe jachty z wieloma kajutami. Jachty żaglowe są idealne dla osób lubiących sporty wodne oraz dla tych, którzy chcą poczuć klimat morskich przygód.

Gulet to natomiast rodzaj drewnianego statku żaglowego, z drewnianym kadłubem oraz dwoma lub trzema masztami. Wnętrza guletów są często dobrze wyposażone, z kajutami, łazienkami, klimatyzacją i kuchnią, co umożliwia dłuższe rejsy z noclegami na pokładzie.

Chcesz zaimponować kontrahentom? Zabierz ich w rejs jachtem

Jachty do czarteru, nie służą jedynie do celów rekreacyjnych. Są równie często czarterowane na ekskluzywne spotkania biznesowe. Ważne jest wówczas, wybranie odpowiedniego jachtu, który będzie zapewniał komfort i bezpieczeństwo podczas rejsu, jak również wygodę podczas ważnych rozmów. O ile planując wakacje na jachcie możemy, poszukiwać jednostki odpowiadającej naszym preferencjom. O tyle rejs biznesowy wymaga odpowiedniego wyboru łodzi, z uwagi na formalny charakter spotkania. Sprawdź na co zwrócić uwagę.

Rozmiar jachtu jest ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze łodzi na rejs biznesowy. Jacht powinien być wystarczająco duży, aby zapewnić przestrzeń dla wszystkich uczestników rejsu oraz umożliwić organizację spotkań i prezentacji. Należy jednak pamiętać, że większy jacht może być droższy w czarterze i wymagać większej załogi.

Ważne jest, aby wybrany jacht zapewniał odpowiedni komfort i wyposażenie podczas rejsu biznesowego. Łódź powinna być wyposażona w wygodne kajuty z łóżkami, łazienki, klimatyzację oraz przestrzeń do pracy i relaksu. Ważne jest również, aby jacht był wyposażony w sprzęt audio-wideo i internet, co umożliwi prowadzenie prezentacji i spotkań online.

Podobnie jak podczas wakacji na jachcie, tak i w trakcie biznesowego rejsu, doświadczenie załogi jachtu ma kluczowe znaczenie. Załoga powinna być dobrze przygotowana do obsługi jachtu oraz zapewnić odpowiedni poziom obsługi gości. Należy zwrócić uwagę na liczbę członków załogi oraz ich znajomość języków obcych.

Trasa rejsu powinna zostać zaplanowana w taki sposób, aby uczestnicy spotkania mogli nacieszyć oko pięknymi widokami. Warto również zaplanować przerwę w spotkaniu i dobić do portu w atrakcyjnym turystycznie miejscu. Pływanie jachtem to nie tylko odpoczynek wśród morskich fal, ale i możliwość zwiedzenia wielu ciekawych miejsc.

Spotkanie biznesowe na pokładzie jachtu, z pewnością urzeknie Twoich partnerów w interesach. Luksusowe jachty znajdujące się w naszej ofercie, doskonale sprawdzą się również podczas rodzinnych wakacji czy szalonej imprezy np. z okazji wieczoru kawalerskiego. Cena czarteru łodzi, nie jest niska, ale zapewniamy, że rejs z doświadczonym sternikiem to niezapomniana przygoda warta każdej ceny.

Polecane trasy

Trasa Primosten – Brac – Vis – Hvar

Trasa Primosten – Brac – Vis – Hvar

Primosten to maleńkie kameralne miasteczko u wybrzeża Dalmacji, zaledwie 30…

Trasa Trogir – Vis

Trasa Trogir – Vis

Marina ACI w Trogirze to jedna z najstarszych z zarazem…

Trasa: Ateny – Aegina – Poros – Hydra – Ateny

Trasa Cyklady: Lavrio – Kithos – Syros – Andros – Kea

Lavrio to miejscowość w regionie Attyka u wybrzeża Morza Egejskiego,…

Trasa: Ateny – Aegina – Poros – Hydra – Ateny

Trasa: Ateny – Aegina – Poros – Hydra – Ateny

Zatoka Sarońska jest zatoką na Morzu Egejskim rozciągającą się na…

Zobacz inne posty
Wyślij zapytanie

Zostaw telefon, a nasz doradca zadzwoni do Ciebie.

    Skontaktuj się z nami