L O A D I N G

Czarter jachtów

Nasz katalog jachtów przedstawia zestawienie różnych modeli jachtów, dostępnych do samodzielnego czarteru lub ze skipperem na całym świecie. Najbardziej popularne regiony czarteru to Chorwacja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Karaiby, Tajlandia, Seszele oraz wiele innych. Na stronie konkretnego modelu jachtu znajdziesz najciekawsze propozycje czarteru na wybrane terminy, informacje na temat występowania w konkretnych regionach, listę poszczególnych jednostek u wskazanych armatorów oraz statystyki dotyczące wyposażenia. Nowy

Filtr
Ilość kabin (min/max): 0 / 15
Ilość osób (min/max): 0 / 15
Ilość łazienek (min/max): 0 / 15
Długość (min/max): 0m / 50m
Zresetuj
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Bavaria 47 Cruiser PAR

Popularne kraje: Grecja
9 osób 4 Kabiny 14.49 Długość
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Dufour 325 GL

Popularne kraje:
6 osób 2 Kabiny 10.08 Długość
Cena od:4.047 € 4.389 $ 19 złcena za 7 dni

Bali 4.0 – 4 cab.

Popularne kraje: Chorwacja
10 osób 4 Kabiny 11.99 Długość
Cena od:4.047 € 4.389 $ 19 złcena za 7 dni

Bali 4.2

Popularne kraje: Grecja
10 osób 4 Kabiny 12.85 Długość
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Cranchi E 52

Popularne kraje: Chorwacja
7 osób 3 Kabiny 15.82 Długość
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Fairline Squadron 78

Popularne kraje: Chorwacja
8 osób 4 Kabiny 24.37 Długość
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Aegeas

Popularne kraje: Grecja
10 osób 4 Kabiny 15.24 Długość
Cena od:2.343 € 2.541 $ 11 złcena za 7 dni

Acapella

Popularne kraje: Chorwacja
12 osób 5 Kabiny 49 Długość
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Blue Pearl 2

Popularne kraje: Turcja
12 osób 6 Kabiny 24 Długość

Wypożyczalnia jachtów

 

Wypożyczalnia jachtów to pomysł, który zrodził się w naszych głowach już jakiś czas temu. Zaczynaliśmy od kilku małych jachtów, by z czasem uzupełnić nasz katalog o prawdziwe morskie perełki. Obecnie oferta yachtGo obejmuje kilkanaście jachtów dostępnych do samodzielnego czarteru lub ze skipperem na całym świecie. Największą popularnością cieszą się kierunki takie jak Chorwacja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Karaiby, Tajlandia czy Seszele. Na stronie każdego z modeli jachtów znajdziesz najciekawsze propozycje czarteru w wybranym terminie, listę poszczególnych jednostek u wskazanych armatorów oraz informacje dotyczące wyposażenia i występowania w konkretnych regionach. Od wymarzonych wakacji dzieli Cię kilka kliknięć myszką, więc nie zwlekaj zbyt długo i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wypożyczalnia jachtów motorowych

 

Czarter jachtów to nie tylko znane wszystkim żaglówki, ale także katamarany, gulety czy jachty motorowe. Chcąc przeżyć niezapomnianą przygodę z dala od cywilizacji, najlepiej sprawdzi się ostatni z wymienionych rodzajów jednostek. Jachty motorowe są znacznie szybsze od łodzi żaglowych, posiadają płytkie zanurzenie oraz przestronne i wygodne pokłady. Stabilnie utrzymują się na wodzie, posiadają inteligentne systemy nawigacyjne, a sterowanie nimi jest dziecinnie proste. Do tego kojarzą się z luksusem, co dodatkowo wpływa na ich atrakcyjność. 

 

Wypożyczalnia jachtów motorowych prowadzona przez yachtGo to gwarancja zadowolenia z wybranej opcji czarteru. Kierujemy naszą ofertę zarówno do doświadczonych żeglarzy, jak i osób początkujących. W yachtGo istnieje bowiem możliwość wynajęcia jachtu z doświadczonym sternikiem, który będzie do Twojej dyspozycji podczas trwania rejsu. Posiadamy jachty motorowe mogące pomieścić nawet do 8 osób, a także mniejsze jednostki pływające. Aby wstępnie zarezerwować jacht, wystarczy wejść w kartę konkretnego modelu, uzupełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go do nas naciskając “wyślij”. 

Wypożyczenie jachtu – Chorwacja

 

Głównym kierunkiem wakacyjnym naszych Klientów jest Chorwacja i wcale nas to nie dziwi. Kraj ten ma wiele do zaoferowania pod względem historii, zabytków, architektury, kuchni i przyrody. Fraza, która najczęściej pojawia się w wyszukiwarkach w związku z tym to “wypożyczenie jachtu Chorwacja” co ma ścisły związek z możliwością szybkiego przemieszczania się i odkrywania pięknych miejsc na własnych zasadach. Dzięki yachtGo jest to możliwe, a do wyboru masz czarter jachtu ze sternikiem lub wynajęcie i użytkowanie łodzi we własnym zakresie. Wypożyczenie jachtu w sezonie letnim wiąże się jednak z wysokimi kosztami i małą dostępnością, więc warto pomyśleć o tym wcześniej. 

 

Zastanawiasz się nad wypożyczeniem jachtu w Chorwacji? Napisz do nas i daj się wykazać specjalistom yachtGo. Z chęcią pomogą w doborze odpowiedniego modelu jachtu oraz podpowiedzą jaką trasę rejsu najlepiej obrać. Będą też nieocenionym wsparciem w razie odwołania rezerwacji lub zmiany terminu pobytu. Informacje znajdziesz również w przewodniku, który dla Ciebie przygotowaliśmy. 

 

Polecane trasy

Trasa Primosten – Brac – Vis – Hvar

Trasa Primosten – Brac – Vis – Hvar

Primosten to maleńkie kameralne miasteczko u wybrzeża Dalmacji, zaledwie 30…

Trasa Trogir – Vis

Trasa Trogir – Vis

Marina ACI w Trogirze to jedna z najstarszych z zarazem…

Trasa: Ateny – Aegina – Poros – Hydra – Ateny

Trasa Cyklady: Lavrio – Kithos – Syros – Andros – Kea

Lavrio to miejscowość w regionie Attyka u wybrzeża Morza Egejskiego,…

Trasa: Ateny – Aegina – Poros – Hydra – Ateny

Trasa: Ateny – Aegina – Poros – Hydra – Ateny

Zatoka Sarońska jest zatoką na Morzu Egejskim rozciągającą się na…

Zobacz inne posty
Wyślij zapytanie

Zostaw telefon, a nasz doradca zadzwoni do Ciebie.

    Skontaktuj się z nami