L O A D I N G

O nas

Wygodny, szybki i w pełni online czarter jachtów na całym świecie.

Prosta rezerwacja w 3 krokach:

1. Wyszukaj jacht

2. Wybierz opcje dodatkowe i ubezpieczenie

3. Potwierdź rezerwację i wpłać zaliczkę online

Jak powstał YachtGo?

Dużo żeglarstwa od małego, potem własny jacht, w końcu partnerstwo z jednym z liderów chorwackiego jachtingu Waypoint, aż w końcu pomysł na zarażenie żeglarstwem poprzez zaproponowanie łatwego czarterowania w internecie.

Kim jesteśmy?

Dwóch wieloletnich przyjaciół informatyków-żeglarzy, po 20 latach pracy na etat wymyśliło dla siebie nowe hobby: trochę kodowania i max przyjemności z żeglowania. Zespół się rozwija, bo pracy przybywa z każdym dniem.

Po co to robimy?

Nasza strategia to 100% profesjonalizmu, szczypta entuzjazmu i super wakacje dla klientów i przyjaciół.

Czym wyróżnia się yachtGo?

Szybkość i prostota czarteru jachtu. Tylko 3 kroki. Dzięki partnerstwu z Waypoint gwarantujemy jakość i profesjonalizm, a przy okazji dla ponad 60 jachtów należących do ich floty oferujemy specjalne upusty i gratisy.

Dlaczego warto u nas czarterować?

Bo żeglarstwo to dla nas nie tylko biznes, pomagając Ci w organizacji wakacji robimy to jak dla siebie. Nie konkurujemy ceną (to robią już operatorzy), my dajemy wygodne, szybkie i profesjonalne usługi rezerwacji nie zapominając o ubezpieczeniu i kompletnej informacji. Pomagamy skompletować załogę, organizujemy skippera, doradzamy. Nie zapominamy o bezpieczeństwie i respekcie do żywiołu, jakim jest morze nawet w wakacje.

Formalnie

Jesteśmy Spółką Jawną, posiadamy odpowiednią Gwarancję Ubezpieczeniową oraz wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych – zobacz skan

Nasza nazwa YachtGo Manka Ratnayake Spółka Jawna, adres, ul. Tarniny 31 05-500 Nowa Iwiczna, NIP 1231378176, REGON 368858025, REGON 368858025, Spółka zarejestrowana w Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRS 0000706455

Wyślij zapytanie

Zostaw telefon, a nasz doradca zadzwoni do Ciebie.

    Skontaktuj się z nami