L O A D I N G

Sprzedaż jachtów żaglowych

Jednym z filarów działalności yachtGo jest sprzedaż jachtów żaglowych. Naszym wieloletnim partnerem biznesowym jest firma Waypoint odpowiedzialna za dostarczanie poszczególnych usług składających się na program WSSP (ang. Waypoint Smart Shipowner Program). Szczegóły dotyczące naszej współpracy opisaliśmy w ośmiu punktach, które znajdziesz poniżej.

Jak funkcjonują jachty żaglowe na sprzedaż?

 1. Klient kupuje jacht bezpośrednio od dealera lub z fabryki.
 2. W ramach usługi Klient otrzymuje pełne wsparcie w procesie finansowania. Dzięki temu korzysta z najlepszych, indywidualnie dopasowanych warunków niedostępnych na rynku bez wsparcia partnerów takich jak Waypoint oraz yachtGo.
 3. Klient otrzymuje pełną obsługę procesu zakupu od złożenia zamówienia po dostarczenie gotowego do czarteru jachtu w ustalonym wcześniej porcie docelowym.
 4. Dzięki renomie firmy Waypoint Klient ma dostęp do preferencyjnych terminów realizacji zamówienia obejmujących jachty żaglowe na sprzedaż.
 5. Dzięki firmie Waypoint będącej jednym z największych armatorów jachtowych Klient zyskuje dostęp do specjalnego systemu upustów dla odbiorców hurtowych.
 6. Dostawca pomaga Klientowi dobrać optymalne wyposażenie jachtu, biorąc pod uwagę przyszłe przeznaczenie tj. pracę w profesjonalnym biznesie czarterowym.
 7. Klient posiada pełne prawa do swobodnego dysponowania swoim jachtem (ew. ograniczenia mogą wynikać tylko z warunków finansowania). Oznacza to, że Klient może korzystać z jachtu bez ograniczeń, na bieżąco ustalając kwestie dotyczące jego pracy (kiedy zarabia, a kiedy jest dostępny na wyłączność).
 8. Od dnia dostawy jachtu do portu docelowego jest on gotowy do realizacji czarterów pozyskanych przez Waypoint oraz yachtGo.

Jachty na sprzedaż – szczegóły oferty

Firma Waypoint będąca partnerem yachtGo jest zaangażowana niemalże w każdy etap sprzedaży i późniejszej eksploatacji jachtu. Usługi świadczone są w ramach wspomnianego już programu WSSP, który opracowywaliśmy przez wiele miesięcy. Obejmuje on jachty na sprzedaż, które same na siebie zarabiają, przynosząc oczekiwane zyski. 

Na usługę składa się:

 1. Podjęcie działań jako strona zaufana dla banku. Głównym zadaniem na tym etapie jest uwiarygodnienie modelu biznesowego, a następnie uzyskanie korzystniejszych warunków finansowania.
 2. Czynny udział w konfiguracji jachtu zarówno jeśli chodzi o wybór optymalnego modelu, jak i jego wyposażenia, co jest decydujące dla osiągania sukcesów biznesowych.
 3. Uzyskanie wstępnej oferty od dealera lub producenta i przekazanie bezpośredniej relacji dostawcy z kupującym. 
 4. Pomoc, za pośrednictwem swojego biura, w założeniu spółki w Chorwacji, niezbędnej do prowadzenia profesjonalnej działalności czarterowej. 
 5. Koordynacja transportu jachtu z fabryki do portu macierzystego. 
 6. Przyjęcie jachtu do czarteru dokonując niezbędnych uzupełnień wyposażenia (naczynia, pościel itp.).
 7. Regularne pozyskiwanie rezerwacji, aby już od pierwszego dnia jacht zarabiał dla Klienta. 

Jachty motorowe na sprzedaż – jaki model wybrać?

Nasza oferta obejmuje wiele rodzajów jachtów różniących się od siebie wielkością, wyposażeniem oraz przeznaczeniem. Posiadamy jachty żaglowe, gulety, katamarany oraz jachty motorowe. To te ostatnie cieszą się jednak największym zainteresowaniem wśród Klientów. Powodem jest szybkość przemieszczania się oraz małe zanurzenie, które pozwala bez problemu podpłynąć bliżej plaży lub zacumować w zatoczkach niedostępnych dla jachtów żaglowych. 

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z żeglowaniem lub jest to dla Ciebie jedynie pomysł na biznes, zleć wybór modelu specjalistom yachtGo. Jachty motorowe na sprzedaż potrafią osiągać zawrotne ceny, a dzięki naszej współpracy z firmą Waypoint masz szansę nabyć swój egzemplarz znacznie taniej. W tym przypadku wybór modelu zależeć będzie od indywidualnych preferencji Klienta lub założeń biznesowych.

Sprzedaż jachtów motorowych – yachtGo

Co zyskujesz, decydując się na nasze usługi? Korzyści jest wiele, ale najważniejsza z nich to poczucie bezpieczeństwa, ponieważ współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami. Sprzedaż jachtów motorowych koordynowana przez Waypoint jest opcją dla Klientów, którym zależy na pewnym źródle dochodów. Kupując jacht motorowy, należy zwrócić uwagę na wiele czynników, chociażby takich jak użyte podzespoły. Kwestie techniczne to jednak nie wszystko, ponieważ nasi specjaliści doradzą również jakie wyposażenie wybrać, aby jednostka spełniała wymagania zarówno Twoje, jak i przyszłych gości. 

Co jeszcze zyskujesz?

 • pełną, spójną i aktualną informację o przebiegu zamówienia
 • sprawną koordynację wszystkich czynności niezbędnych do realizacji zakupu jachtu
 • atrakcyjne warunki finansowania dzięki wsparciu Waypoint
 • jacht dostarczony do portu docelowego, przygotowany i gotowy do realizacji wcześniej pozyskanych rezerwacji czarteru
 • pełny dostęp do swojego jachtu (możesz używać go do celów biznesowych, ale także osobistych).

Dodatkowo przez 4 tygodnie możesz korzystać z usług Waypoint bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Wybierz przykładowy jacht i zobacz, jak może zarabiać dla Ciebie już od pierwszych dni w porcie.

Bavaria 46

[table id=1 /]

*Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

YachtGo baza jachtowa oferująca jachty na sprzedaż i czarter łodzi na określony czas. Jeśli marzysz o wakacjach pod żaglami, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. 

Jeśli już zdecydujesz się na posiadanie łodzi, bez względu na to czy będzie to jacht motorowy, żaglowy, katamaran czy gulet, możesz skorzystać z naszej wyjątkowej oferty. Realizujemy zakup jachtów w dogodnych dla Ciebie terminach i korzystnych warunkach finansowania. Sprawdź jak wiele możemy Ci zaoferować. 

Jachty morskie na sprzedaż – z nami to prostsze niż myślisz

Naszym wieloletnim partnerem biznesowym jest firma Waypoint, jeden z największych armatorów jachtowych na świecie. Dzięki tej ścisłej współpracy, jesteśmy w stanie zaproponować Ci warunki zakupu łodzi, na które nie może liczyć klient korzystający ze wsparcia innych pośredników. Sprzedaż jachtów odbywa się w kontrolowanych przez nas warunkach i terminach dostosowanych do Twoich potrzeb. Sprawdź jak jeszcze możemy Ci pomóc.

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z oferty sprzedaży pełnomorskiego jachtu, od dealera lub z fabryki, otrzymasz wsparcie w procesie finansowania zakupu. Dzięki Waypoint otrzymasz spersonalizowany pakiet zniżek, niedostępny u innych pośredników. Dajemy Ci również możliwość kupna jachtu w systemie upustów dla odbiorców hurtowych. YachtGo we współpracy z Waypoint, zadba o wszystko od momentu wyboru łodzi po jej dostawę do portu docelowego. Kupienie jachtu uprawnia Cię do swobodnego korzystania ze swojej łodzi, jak również czarterowania jej gościom. Dzięki temu Twoja łódź zarabia na swoje utrzymanie.

Sprzedaż jachtów motorowych

Jachty motorowe to zdecydowanie najczęściej wybierane łodzie. Swoją popularność zawdzięczają małemu zanurzeniu, co umożliwia podpłynięcie bliżej plaży czy zatoczki niż w przypadku jachtu żaglowego. Jachty motorowe pływają znacznie szybciej i jest to niewątpliwie kolejny czynnik dzięki, któremu klienci częściej się na nie decydują. Zgłoś się do nas, a znajdziemy ofertę jachtu motorowego na sprzedaż, zgodną z Twoimi preferencjami i potrzebami. 

Podczas wieloletniej współpracy, wraz z Waypoint opracowaliśmy program WSSP. Usługi świadczone w ramach tego programu, obejmują wsparcie w zakresie zakupu jachtu i jego późniejszej obsługi. Program przewiduje bowiem, czarter Twojego jachtu gościom. Takie rozwiązanie to zysk dla Ciebie, a co za tym idzie zmniejszenie kosztów utrzymania jachtu. Sprawdź jak realizujemy program:

 1. Jako strona zaufana dla banku, potwierdzamy wiarygodność Twojego biznesu i otrzymujemy korzystniejsze warunki finansowania. 
 2. Abyś mógł osiągnąć jak największy sukces, znajdziemy dla Ciebie najlepszy model łodzi, wraz z odpowiednim wyposażeniem.
 3. Pośredniczymy w relacji dostawca – kupujący i przedstawiamy wstępną ofertę od dealera lub producenta.
 4. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie w założeniu spółki w Chorwacji, która jest niezbędna do prowadzenia działalności czarterowej.
 5. Przyjmujemy jacht do czarteru, uzupełniamy wyposażenie, sprawdzamy stan techniczny. 
 6. Prowadzimy czarter i regularne pozyskujemy rezerwacje, aby łódź jak najszybciej zaczęła przynosić zysk.

Dodatkowo, firma Waypoint oferuje czterotygodniowy, bezpłatny okres korzystania z ich usług. Znajdź swój wymarzony jacht i sprawdź jak szybko zacznie zarabiać.

Skontaktuj się z nami

  Jacht

  Dane osobowe

  Pytanie/Uwagi

  Wyślij zapytanie

  Zapytaj o program zakupu nowego jachtu

   Skontaktuj się z nami