L O A D I N G

Katalog jachtów: Jacht żaglowy

Nasz katalog jachtów przedstawia zestawienie różnych modeli jachtów, dostępnych do samodzielnego czarteru lub ze skipperem na całym świecie. Najbardziej popularne regiony czarteru to Chorwacja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Karaiby, Tajlandia, Seszele oraz wiele innych. Na stronie konkretnego modelu jachtu znajdziesz najciekawsze propozycje czarteru na wybrane terminy, informacje na temat występowania w konkretnych regionach, listę poszczególnych jednostek u wskazanych armatorów oraz statystyki dotyczące wyposażenia.

Filtr
Ilość kabin (min/max): 0 / 15
Ilość osób (min/max): 0 / 15
Ilość łazienek (min/max): 0 / 15
Długość (min/max): 0m / 50m
Zresetuj
Hanse 445
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Hanse 445

Popularne kraje: Chorwacja
70 osób 4 Kabiny 13.52 Długość
Hanse 418 – 3 cab.
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Hanse 418 – 3 cab.

Popularne kraje: Chorwacja
8 osób 3 Kabiny 12.40 Długość
Hanse 430
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Hanse 430

Popularne kraje: Grecja
6 osób 3 Kabiny 13.30 Długość
Hanse 415
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Hanse 415

Popularne kraje: Turcja
8 osób 3 Kabiny 12.40 Długość
Hanse 385
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Hanse 385

Popularne kraje: Grecja
8 osób 3 Kabiny 11.40 Długość
Elan Impression 40 Lir
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Elan Impression 40 Lir

Popularne kraje: Chorwacja
8 osób 3 Kabiny 11.90 Długość
Elan E4
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Elan E4

Popularne kraje:
8 osób 3 Kabiny 10,60 Długość
Elan 354
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Elan 354

Popularne kraje:
8 osób 3 Kabiny 9.90 Długość
Elan 36
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Elan 36

Popularne kraje: Chorwacja
8 osób 3 Kabiny 10.95 Długość
Elan 333
Cena od:0 € 0 $ 0 złcena za 7 dni

Elan 333

Popularne kraje: Chorwacja
6 osób 2 Kabiny 10.45 Długość

Jacht żaglowy – wynajem

Oferta yachtGo obejmuje wynajem różnego rodzaju jachtów, w tym popularnych jachtów żaglowych. To propozycja dla osób, które lubią łączyć zamiłowanie do sportu z turystyką, ponieważ jednostki te pozwalają zarówno na świetną zabawę wynikającą z żeglowania, jak  również aktywne zwiedzanie miejscowości portowych. Spróbuj i przekonaj się, ile frajdy może dać jacht żaglowy. Wynajem odbywa się poprzez naszą stronę, na której umieściliśmy formularz zgłoszeniowy podpięty do każdego modelu jachtu. Wybierać możesz spośród kilkunastu świetnie wyposażonych żaglówek pływających po akwenach na całym świecie. 

Wynajem jachtu żaglowego ze skipperem

Nie posiadasz patentu żeglarskiego lub jesteś dopiero w trakcie nauki? Nic nie szkodzi! Podczas rejsu towarzyszyć może Ci doświadczony skipper, który przejmie ster, pomoże obrać odpowiedni kurs i zatroszczy się o załogę. Niezależnie od tego, jaki akwen wybierzesz, w porcie będzie czekać na Ciebie nowoczesny jacht żaglowy. Wynajem to zaledwie kilka kliknięć myszką, więc nie zwlekaj ani chwili dłużej i zapisz się na wakacje marzeń. Potwierdzeniem rezerwacji jest zaliczka, którą należy wpłacić w ciągu następnych trzech dni. 

Najpopularniejszymi kierunkami podróży, jakie wybierają nasi Klienci, są kraje takie jak Chorwacja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Karaiby, Tajlandia czy Seszele. Na stronie każdego z modeli jachtów znajdziesz najciekawsze propozycje czarteru w wybranym terminie, listę poszczególnych jednostek u wskazanych armatorów oraz informacje dotyczące wyposażenia i występowania w konkretnych regionach. Do wyboru masz zarówno małe jednostki pływające, jak również duże 10- lub 12-osobowe jachty żaglowe.

Wynajem jachtu żaglowego – yachtGo

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem jachtów żaglowych yachtGo. To wyjątkowe jednostki, które sprawią, że naprawdę poczujesz się komfortowo. Rejsy realizowane przez naszych skipperów to zupełnie nowy wymiar żeglowania, o czym możesz przekonać się już podczas najbliższego urlopu. Napisz do nas, a specjaliści yachtGo pomogą Ci załatwić wszelkie formalności związane z wynajmem jachtu żaglowego

Informacje dotyczące naszej oferty znajdziesz również w przewodniku, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Umieściliśmy tam przydatne wskazówki jak zaplanować pierwszy czarter, a także porady, kiedy najlepiej wyruszyć w rejs. W razie dodatkowych pytań skontaktować się z nami możesz na trzy sposoby: telefonicznie dzwoniąc pod numer 881 233 171, mailowo wysyłając wiadomość na adres info@yachtgo.eu lub pisząc na Messengerze. 

Czartery jachtów żaglowych, do niedawna luksus dostępny jedynie dla nielicznych. Dziś, dzięki YachtGo, niemal każdy może sobie pozwolić na wymarzony rejs statkiem.

Czarter jachtów żaglowych to doskonała opcja dla osób, które chcą spędzić czas na wodzie i zaznać niesamowitej przygody. Czarter jachtu żaglowego daje nie tylko możliwość odkrywania piękna wody i pięknych krajobrazów, ale także pozwala na uczestnictwo w regatach i szkoleniach żeglarskich.

Wynajem jachtu żaglowego z rodziną – idealny wypoczynek dla każdego

Planując urlop często marzymy o niestandardowych opcjach wypoczynku. Jeśli brakuje Ci pomysłu na wymarzone wakacje, zaufaj nam i wynajmij jacht żaglowy z YachtGo. To dziecinnie prosta czynność, a zapewni Tobie i Twoim bliskim niesamowite wrażenia, które pozostaną w Waszej pamięci na długo.

Organizacja wakacji z dziećmi na jachcie może wydawać się trudna, jednak to wspaniała zabawa dla całej rodziny. Warto zapoznać pociechy z urokami jachtingu i dostarczyć im mnóstwa wrażeń. Czarterowanie jachtu żaglowego z rodziną to świetna okazja do spędzenia czasu w gronie najbliższych. Wymaga jednak odpowiedniej organizacji i planowania, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort na pokładzie. Pomożemy Ci zadbać o to, by wakacje na jachcie stały się niezapomnianym doświadczeniem dla całej rodziny.

Jacht żaglowy daje możliwość zwiedzania wybranej lokalizacji, bez konieczności dostosowywania się do rozkładu komunikacji publicznej czy organizacji wycieczek z biurem podróży. Podczas żeglugi na jachcie możecie poczuć się bliżej natury i cieszyć pięknymi krajobrazami. Na morzu możesz podziwiać wschody i zachody słońca, piękne krajobrazy i wiele gatunków dzikiej fauny i flory. Możesz też poczuć się jednym z przyrodą i zobaczyć, jak życie na wodzie wygląda z perspektywy żeglarza. Jachty żaglowe, przemieszczają się głównie za pomocą siły wiatru i nie emitują dźwięków, które na dłuższą metę mogą być uciążliwe. Dzięki temu masz możliwość zaznania relaksu w absolutnej ciszy, a jedyny dźwięk, jaki dochodzi do Twoich uszu to szum fal. Czy nie brzmi to fantastycznie? Ponadto wynajem jachtów to okazja do zacieśnienia więzów rodzinnych. Prowadzenie jachtu wymaga współpracy, jest to więc doskonała okazja do spędzenia czasu z bliskimi.

Jachty żaglowe – cena czarteru

Cena czarteru zależy od kilku czynników. YachtGo, zapewnia dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Z naszą pomocą, wybierzesz się na wymarzone wakacje, bez konieczności znacznego uszczuplenia domowego budżetu.

  1. Na cenę wynajmu ma wpływ przede wszystkim wielkość łodzi i jej wyposażenie. Jachty większe i bardziej luksusowe będą miały wyższe ceny czarterów.
  2. Wiek łodzi to kolejne ważne kryterium. Zdecydowanie korzystniej jest wynająć kilkuletnią, sprawną technicznie łódź, niż zupełnie nowy jacht.
  3. Ceny wynajmu zależą również od lokalizacji, jaką chcemy zwiedzić. Popularne miejsca, takie jak Chorwacja, Grecja czy Karaiby, zazwyczaj mają wyższe ceny czarterów niż mniej znane lokalizacje.
  4. Wpływ na cenę ma także sezon, w którym wynajmujemy jacht. W sezonie szczytowym, czyli zazwyczaj w okresie wakacji, ceny czarterów jachtów mogą być wyższe niż poza sezonem.
  5. Często ceny czarterów jachtów są niższe dla dłuższego okresu wynajmu. Cena za wynajem łodzi na tydzień może być wyższa, niż za wynajem jachtu np. na miesiąc.
  6. Jeśli czarterujący ma specjalne wymagania, takie jak wynajęcie skippera, szkolenie na jachcie czy catering na pokładzie, cena czarteru jachtu będzie wyższa.
  7. Okres wypłynięcia w rejs, również ma znaczenie. W przypadku czarterów last minute, czyli rezerwacji tuż przed wypłynięciem, można liczyć na niższe ceny.
  8. Warto śledzić okazje na wynajem jachtów. Regularnie pojawiają się czartery ze sporym rabatem. W wyszukiwarce na naszej stronie internetowej, możesz skorzystać z opcji filtrowania. Dzięki temu żaden rabat nie umknie Twojej uwadze.

Do ceny czarteru należy doliczyć jeszcze kilka innych opłat. Na całkowity koszt rejsu składają się również koszty podróży, wyżywienia, cumowania łodzi i paliwa. Jeśli chodzi o wyżywienie mamy możliwość skorzystania z jachtowej kuchni i samodzielnego przygotowania posiłku. Ma to ogromny wpływ na koszt całej imprezy. Opłaty za paliwo i cumowanie mieszczą się w przedziale od 300 do 500 euro za tydzień.

Nie zapomnij również o konieczności opłacenia tzw. Transit-Log. Jest to opłata za usługi związane z wydaniem i odebraniem jachtu. Koszt ten wynosi od 80 do 250 euro, w zależności od klasy jachtu. Firmy czarterowe wymagają również wpłacenia kaucji za łódź. Zazwyczaj jest to koszt od 100 do 3000 euro, w zależności od klasy łodzi. Istnieje również możliwość dokupienia dodatkowego ubezpieczenia, dzięki któremu jesteśmy zwolnieni z opłacania kaucji. Koszt ubezpieczenia mieści się w przedziale od 100 do 400 euro.

Wynajem jachtów żaglowych – umiejętności żeglarskie niezbędne do dokonania czarteru bez sternika

Czy jesteś doświadczonym żeglarzem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z żeglarstwem, ważne jest, aby posiadać pewne umiejętności, które pozwolą na bezpieczną żeglugę i komfortowe spędzenie czasu na wodzie.

Pierwszą i najważniejszą umiejętnością jest oczywiście umiejętność prowadzenia jachtu. Jeśli nie posiadasz tej umiejętności, popartej odpowiednimi dokumentami, zdecyduj się na czarter ze skiperem. Uprawnienia żeglarskie, takie jak patent sternika motorowodnego lub żeglarza jachtowego, są niezbędne do tego abyś mógł wyczarterować wymarzony jacht. Warto również mieć doświadczenie w prowadzeniu jachtu, aby czuć się pewnie na wodzie i radzić sobie w różnych sytuacjach, które mogą Cię zaskoczyć na wodzie. Bezwzględnie musisz znać również podstawy nawigacji i umieć korzystać z map morskich oraz urządzeń nawigacyjnych, takich jak GPS czy radar. Ważne jest również zrozumienie sygnałów świetlnych i dźwiękowych, które są używane podczas rejsu.

Skuteczna komunikacja na pokładzie jest kluczowa, aby uniknąć nieporozumień i zapewnić bezpieczną żeglugę dla wszystkich. Dlatego ważne jest posiadanie umiejętności pracy w zespole, jakim w tym przypadku jest Twoja załoga. Aby zapewnić bezpieczny komfortowy pobyt wszystkim uczestnikom rejsu, warto poznać zasady zachowania się w trudnej sytuacji np. kiedy ktoś wypadnie za burtę.

Na stronie YachtGo, w zakładce konkretnego modelu jachtu, znajdziesz propozycje czarteru na wybrane terminy, informacje na temat regionu cumowania łodzi, listę poszczególnych jednostek u wskazanych armatorów oraz statystyki dotyczące wyposażenia. Jeśli to Twój pierwszy czarter jachtu, podpowiemy Ci jak zorganizować rodzinne wakacje pod żaglami, aby przebiegły bez nieprzyjemnych niespodzianek. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się pięknem żeglugi.

Polecane trasy

Trasa Primosten – Brac – Vis – Hvar

Trasa Primosten – Brac – Vis – Hvar

Primosten to maleńkie kameralne miasteczko u wybrzeża Dalmacji, zaledwie 30…

Trasa Trogir – Vis

Trasa Trogir – Vis

Marina ACI w Trogirze to jedna z najstarszych z zarazem…

Trasa: Ateny – Aegina – Poros – Hydra – Ateny

Trasa Cyklady: Lavrio – Kithos – Syros – Andros – Kea

Lavrio to miejscowość w regionie Attyka u wybrzeża Morza Egejskiego,…

Trasa: Ateny – Aegina – Poros – Hydra – Ateny

Trasa: Ateny – Aegina – Poros – Hydra – Ateny

Zatoka Sarońska jest zatoką na Morzu Egejskim rozciągającą się na…

Zobacz inne posty
Wyślij zapytanie

Zostaw telefon, a nasz doradca zadzwoni do Ciebie.

    Skontaktuj się z nami