L O A D I N G

Luksusowe jachty na sprzedaż

Luksusowy jacht to marzenie wielu osób kochających morze. Dla jednych jest to absolutny must have, dla innych niepotrzebny wydatek. Sprawdź jak łatwo kupić luksusowe jachty dzięki YachtGo i dlaczego w ogóle warto posiadać choć jeden jacht w życiu.

Luksusowe jachty na sprzedaż to jeden z filarów działalności YachtGo. Naszym wieloletnim partnerem biznesowym jest firma Waypoint. Dzięki tej współpracy, realizacja poszczególnych usług składających się na program WSSP (ang. Waypoint Smart Shipowner Program) przebiega szybko i sprawnie. 

Sprzedaż jachtów luksusowych – sprawdź jak działamy

Sprawdź, w jaki sposób dokonasz zakupu luksusowego jachtu motorowego lub innego, który akurat odpowiada Twoim wymaganiom.

  • Kup jacht bezpośrednio z fabryki lub od dealera.
  • YachtGo we współpracy z Waypoint udzieli Ci wsparcia w procesie finansowania zakupu. Dzięki nam masz możliwość skorzystania z najlepszych, indywidualnie dopasowanych warunków, które nie są dostępne dla klientów korzystających z usług innych pośredników. Dzięki Waypoint, zyskujesz luksusowy jacht w cenie dostępnej jedynie dla odbiorców hurtowych.
  • Oferujemy Ci pełną i profesjonalną obsługę zakupu, od momentu zamówienia jachtu do chwili dostarczenia go do portu docelowego.
  • Terminy realizacji zamówienia, dostosujemy indywidualnie do Twoich potrzeb. Jest to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu i renomie firmy Waypoint, jednego z największych armatorów jachtowych.
  • Twój jacht będzie zarabiał, kiedy nie będziesz z niego korzystać. Masz prawo do swobodnego dysponowania swoją łodzią (chyba, że warunki finansowania stanowią inaczej). Z YachtGo ustalasz terminy, w których Twój jacht będzie wypożyczany gościom. 
  • W dniu dostawy jachtu do portu docelowego, łódź jest gotowa do Twojej dyspozycji i realizacji czarterów pozyskanych przez YachtGo i Waypoint.

Luksusowe jachty – zalety posiadania 

Luksusowy jacht i jego wnętrze to doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Podróżując po morzach i oceanach, możesz cieszyć się pięknymi krajobrazami, wspaniałą pogodą i relaksem na pokładzie, podczas gdy wokół ciebie jest jedynie bezmiar błękitnej wody. To także doskonała okazja do spędzenia czasu z bliskimi, na łonie natury, z dala od zgiełku miasta i codziennych obowiązków.

Luksusowy jacht motorowy lub żaglowy to także idealna okazja do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Możesz zorganizować na nim przyjęcie urodzinowe, imprezę firmową, czy nawet ślub. Jacht zapewnia unikalny klimat i atmosferę, która na długo zostanie w pamięci gości. 

Kupno luksusowego jachtu to także inwestycja. Możesz wynajmować swój jacht innym osobom, zarabiając tym samym pieniądze. Wynajem jachtu to coraz popularniejszy sposób spędzania wakacji, a zyski z takiej inwestycji mogą pokryć koszty utrzymania jachtu.

Podsumowując, posiadanie luksusowego jachtu, oferuje wiele korzyści. Od niezapomnianych przygód i zwiedzania malowniczych zakątków świata, po sposób na zarobienie pieniędzy. Ceny luksusowych jachtów różnią się w zależności od wielkości i wyposażenia łodzi. YachtGo z pewnością znajdzie łódź spełniającą Twoje oczekiwania i możliwości finansowe.

Wyślij zapytanie

Zostaw telefon, a nasz doradca zadzwoni do Ciebie.

    Skontaktuj się z nami